O nas

W ciągłym ruchu – to dewiza Elistorcar. To nie tylko istota naszej działalności, ale też filozofia ciągłego rozwoju, ulepszania naszej oferty i utrzymywania się na pozycji lidera w branży.

Zajmujemy się organizowaniem transportu w Polsce oraz za granicą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy czego oczekują nasi Klienci i robimy wszystko, by dostarczyć im to w jak najlepszym wydaniu.

Oferujemy unikatową usługę przechowania towaru w przypadku, gdy zażyczą sobie Państwo dostawę w późniejszym terminie lub nie dysponują Państwo miejscem na własnym magazynie.

KONKURENCYJNA cena

Dla każdego Klienta staramy się przygotować atrakcyjną ofertę. Nie uznajemy ustępstw jeśli chodzi o jakość usług, a nasze ceny zawsze są konkurencyjne.

bezpieczeństwo

Posiadamy stały monitoring, oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Dbamy o to by Twoja przesyłka dotarła bezpiecznie do cleu.

doświadczeni kierowcy

Zadbana flota to nie wszystko, przy transporcie ogromne znaczenie mają umiejętności kierowcy. W Elistorcar pracują tylko doświadczeni kierowcy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje.

nowoczesny tabor

Nasz sprzęt zawsze jest w 100% sprawny i gotowy na każde okoliczności pogodowe. Wciąż poszerzamy nasza flotę, tak by spełniała oczekiwania naszych klientów.

Poznaj ofertę stworzoną dla CIEBIE!

Sprawdź sam co możemy Ci zaproponować!

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

USŁUGI SPEDYCYJNE

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY